Polskie Towarzystwo Lekarskiecheck

Polskie Towarzystwo Lekarskie

adres:Al. Ujazdowskie 22/19, Warszawa

telefon:603 28 86 99, 22 628 86 99

www:http://www.ptl.org.pl

 www.ptl.medserwis.pl

e-mail:ptl@interia.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Informacje dodatkoweic_i

Szanowni Państwo,

W dniach 4-6 kwietnia 2019 roku w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się pierwsza edycja interdyscyplinarnej konferencji Forum Zakażeń pod hasłem „Wyzwania w leczeniu i profilaktyce zakażeń”.

Wśród poruszanych tematów podczas I Forum Zakażeń znajdą się rekomendacje diagnostyki i leczenia zakażeń, role i zadania Zespołu ds. Kontroli Zakażeń, zakażenia bakteryjne, grzybicze, mieszane, związane z cewnikiem i dostępem naczyniowym, biofilm, antyseptyka, higiena szpitalna i wiele, wiele innych.

W sobotę 6 kwietnia zapraszamy serdecznie na specjalną sesję organizowaną przez Polskie Towarzystwo Lekarskie „Ograniczanie zakażeń w perspektywie różnych specjalności lekarskich” Sesję poprowadzi Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Profesor Waldemar Kostewicz oraz dr hab. n. med. Anna Chrapusta

PTL

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.